FAQ

Gdzie i w jaki sposób można odebrać bilety? Gdzie i w jaki sposób można odebrać bilety?
Kiedy rozgrywane są mecze? Kiedy rozgrywane są mecze?
Które miejsca na trybunach stadionu zajmują klienci serwisu?? Które miejsca na trybunach stadionu zajmują klienci serwisu??
Czy członkowie grupy kibiców mają miejsca obok siebie? Czy członkowie grupy kibiców mają miejsca obok siebie?
Czy ceny zawierają opłaty za rezerwację? Czy ceny zawierają opłaty za rezerwację?
Mam pytanie albo zażalenie? Mam pytanie albo zażalenie?

Gdzie i w jaki sposób można odebrać bilety?

Potwierdzenie rezerwacji przesłane na adres e-mail należy wydrukować i okazać w agencji w Barcelonie. Pracownik agencji zlokalizowanej w centrum Barcelony wymieni potwierdzenie rezerwacji na oryginalne bilety na mecz. Innymi słowy NALEŻY zgłosić się do biura naszej agencji w Barcelonie i wymienić potwierdzenie rezerwacji na oryginalne bilety PRZED pójściem na mecz piłkarski. * GODZINY OTWARCIA podczas meczy FC BARCELONA: - Mecz w weekend: piątek od godz 10:00 do 18:00 i w dzień meczu od godz 10:00 to 16:00. - Bilety na mecz w ciągu tygodnia można odebrać tylko w dzień meczu od godz 10:00 do 18:00. - Biuro jest zamknięte w każdą święta i święta. * GODZINY OTWARCIA podczas meczy RCD ESPANYOL : - od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do 18:00. - Biuro jest zamknięte w KAŻDĄ soboty y niedziele i święta. * Zapoznaj się z naszym regulaminem na naszej stronie internetowej. Adres naszej agencji, godziny otwarcia i inne informacje podane są na potwierdzeniu rezerwacji.
Powrót do FAQ

Kiedy rozgrywane są mecze?

Dokładna data i godzina rozpoczęcia meczu zostaną potwierdzone na 4-10 dni przed meczem. Mecze weekendowe są zawsze rozgrywane w sobotę lub w niedzielę, natomiast mecze w ciągu tygodnia rozgrywane są we wtorek, środa lub czwartek. Godzina rozpoczęcia meczu jest również potwierdzana na 4-10 dni przed meczem, ale zazwyczaj pierwszy gwizdek rozlega się w godzinach od 15:00 do 22:00. Podane informacje należy wziąć pod uwagę, planując przyjazd na mecz do Barcelony. Nie kontaktujemy się z kibicami w celu potwierdzenia daty i godziny rozpoczęcia meczu, ale w miarę możliwości dokładamy wszelkich starań, aby opublikować potwierdzoną datę i godzinę rozpoczęcia meczu na naszej stronie internetowej, 4-10 dni przed meczem.
Powrót do FAQ

Które miejsca na trybunach stadionu zajmują klienci serwisu??

Osoby, które kupiły bilet na mecz, są zawsze umieszczane na trybunie kibiców gospodarza spotkania i/lub na trybunie neutralnej. Z tego powodu pod żadnym pozorem nie wolno zabierać ze sobą koszulek, szalików, czapek ani innych przedmiotów w kolorach drużyny przyjezdnej i oznaczonych jej logo. Okazywanie współczucia lub kibicowanie drużynom przyjezdnym jest zabronione. Nieprzestrzeganie powyższych zasad może skutkować zakazem wstępu na stadion lub usunięciem z trybuny. Gwarancji na rezerwację miejsc udzielamy jedynie dla kategorii miejsc zapewnianych przez poszczególne kluby. Nie możemy zagwarantować, ani zarezerwować konkretnych miejsc w konkretnym rzędzie! Należy pamiętać, że rezerwacja biletów kategorii GOLD lub SILVER na mecze klubu FC Barcelona wiąże się z koniecznością przestrzegania zasad dotyczących ubioru. Dżinsy, koszulki klubowe i trampki są zabronione!
Powrót do FAQ

Czy członkowie grupy kibiców mają miejsca obok siebie?

Jeżeli zarezerwujesz więcej niż 3 miejsca nie jestesmy w stanie zagwarantować, że będą one koło siebie. Mogą być podzielone na mniejsze grupy. Jednakże możesz mieć pewność, że NIGDY nie otrzymasz OSOBNYCH POJEDYŃCZYCH MIEJSC. Zawsze otrzymasz miejscówki koło siebie, na przeciw siebie lub po przekątnej, jeśli dokonacie wspólnej rezerwacji. Sprawdź ilustracje TUTAJ! Jeżeli my, nasz agent lub klub, z jakichkolwiek przyczyn NIE będzie w stanie zagwarantować tego, zrekompensujemy Ci to oferując aż do 50% zniżki za cenę biletu za każde odosobnione miejsce, gdy rezerwujesz przez naszą stronę bilet na jeden z meczy La Liga oraz aż do 25% zniżki na mecz Ligi Mistrzów i El Classico! By otrzymać zniżkę za niedotrzymanie regulaminu z naszej strony potrzebna będzie kopia WSZYSTKICH biletów, zarówno za osobne miejsca, jak i bilety koło siebie.
Powrót do FAQ

Czy ceny zawierają opłaty za rezerwację?

Tak, cena biletu zakupionego na naszej stronie internetowej zawiera opłatę za rezerwację, należną klubowi, naszemu lokalnemu agentowi i nam. Nasza agencja, firma Travel Connection Spain, jest oficjalnym przedstawicielem klubów FC Barcelona i RCD Espanyol, więc wszystkie nasze ceny, w tym opłaty za rezerwacje, zostały zatwierdzone przez agencję i kluby. Z powodu opłat za rezerwację ceny biletów dostępnych w serwisie za pośrednictwem agencji mogą się znacznie różnić od cen podanych na biletach. Dotyczy to w szczególności spotkań kategorii A, na przykład klubów Real Madryt, Espanyol, FC Barcelona, Valencia, Villareal i Sevilla, spotkań Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA itp.
Powrót do FAQ

Mam pytanie albo zażalenie?

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub, co jest mniej prawdopodobne, zażalenia to prosimy o nawiązanie z nami kontaktu drogą mailową helpdesk@ticmate.com lub prosimy poszukać danych kontaktowych w dziale „Kontakt” na naszej stronie. Uwaga, wszystkie zapytania/zażalenia muszą zostać wysłane/zaadresowane do nas nie później, niż 14 dni po terminie przedstawienia / meczu / eventu. Jeśli Państwa zapytania/zażalenia dotrą do nas po 14 dniach to możliwe, że nie będziemy już w stanie Państwu pomóc!
Powrót do FAQ

 

22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk