Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na mecze klubu FC Barcelona

Witamy w serwisie PilkaBarcelona.pl! Przeznaczony jest on dla kibiców, którzy pragną kupić bilety na mecze klubów FC Barcelona i RCD Espanyol. Kibicuj swojej ulubionej drużynie na stadionach Camp Nou i Cornellá w trakcie meczów La Liga, zmagań pucharowych lub pojedynków europejskich. Serwis pozwala rezerwować bilety na spotkania klubów FC Barcelona i RCD Espanyol w szybki i bezpieczny sposób, a do tego bez wychodzenia z domu!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne kategorie

RCD Espanyol

Wiele osób uważa RCD Espanyol za „mały” klub z Barcelony. To prawda - RCD Espanyol nie jest tak popularny jak FC Barcelona. Jednak kibicowanie tej drużynie w Barcelonie to również doskonała rozrywka, także z powodu wysokiego poziomu gry. RCD Espanyol został założony w 1900 roku przez Angela Rodrigueza. Klub zdobył 4 tytuły i dwukrotnie występował w finale Pucharu UEFA. Ostatni raz miało to miejsce w 2007 roku. W 2009 roku klub RCD Espanyol przeniósł się ze starego stadionu (Stadionu Olimpijskiego) na nowy obiekt o nazwie Cornellá.

Działalność charytatywna

RCD Espanyol

Na tej stronie można zapoznać się z terminarzem meczów klubu RCD Espanyol na stadionie Power8 Stadium w bieżącym sezonie. W naszym serwisie można kupić bilety na wszystkie poniższe mecze klubu RCD Espanyol w ramach rozgrywek La Liga, Pucharu Hiszpanii i Ligi Mistrzów.

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 20 (20)