Ticmate
Bilety na wycieczki i atrakcje na całym świecie
Jesteśmy obecni w 130 krajach na 6 kontynentach

O PilkaBarcelona.pl

PilkaBarcelona.pl to serwis, który należy do szwedzkiej firmy z siedzibą w Szwecji i Danii. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim miłośnikom piłki nożnej dostępu do istotnych informacji i możliwości zarezerwowania biletów na najważniejsze mecze, które rozgrywane są w Barcelonie. Dzięki kontaktom biznesowym w Barcelonie możemy zaoferować atrakcyjne miejsca siedzące, spełniające oczekiwania wszystkich kibiców. Nigdy nie sprzedajemy pojedynczych miejsc. Oferujemy przystępne i konkurencyjne ceny biletów, w tym na ,,najważniejsze" rozgrywki, cieszące się największym zainteresowaniem kibiców. Nasi klienci mogą mieć pewność, że kupują bilety poprzez bezpieczny serwis, a wrażenia związane z oglądaniem meczu na stadionie będą niezapomniane.

Ideał biznesu, za którym stoi pasja i zainteresowanie

Osoba stojąca za BarcelonaBilety.pl, Marcus Moeschlin, charakteryzuje się prawdziwą pasją do piłki nożnej, musicali, koncertów, atrakcji turystycznych oraz różnego rodzaju rozrywek. Już jako 18-latek organizował wycieczki na rockowe koncerty na terenie Szwecji. Zawodowo zawsze był skoncentrowany na oferowaniu fantastycznych atrakcji i miedzynarodowych doświadczeń w konkurencyjnych cenach, i to już za czasów, kiedy był właścicielem Box Office w Szwecji. Marcus jest także jednym z garstki pionierów w branży rozrywkowej, gdyż w 1990 r przyczynił się do stworzenia Global Tickets, wyjątkowego portalu, na którym 22 kraje prezentowały swoje atrakcje turystyczne i sprzedawały pomiędzy sobą bilety drogą elektroniczną. W tym czasie, a był to 1990 r., konkurencyjne firmy w dalszym ciągu używały jedynie faksów i telefonów w celu rezerwacji biletów. Dwa lata później, w 1992 r. za tą pionierską metodę sprzedaży Global Tickets otrzymał nagrodę od królowej za najlepsze rozwiązanie eksportowe.

W duńskim biurze w Kopenhadze pracuje Kim Harbers. Kim, podobnie jak Marcus, pasjonuje się wszelkiego rodzaju imprezami, ze szczególnym uwzględnieniem musicali i imprez sportowych. Jego kariera w branży sprzedaży biletów na imprezy międzynarodowe rozpoczęła się w roku 1996, gdy rozpoczął współpracę z ARTE Udland, jedną z firm sieci Global Tickets. Kim był jej menadżerem na Danię przez wiele lat, był również odpowiedzialny za obszar krajów nordyckich. Reasumując, za serwisem PilkaBarcelona.pl stoi wiele lat doświadczeń, biura w Szwecji, Danii i telefoniczne centrum obsługi w Barcelonie. Razem ze stroną PilkaLondyn.pl jest on częścią firmy z globalną siecią i ambicjami.

PilkaBarcelona.pl należy do firmy Ticmate

Główna firma Marcus’a Moeschlin Ticmate istnieje od 2006 r. i od początku działalności z każdym rokiem notuje coraz lepsze wyniki. Jej wizją przewodnią jest bycie liderem w Europie w dostarczaniu biletów na wszelkiego rodzaju międzynarodowe wydarzenia i wycieczki. Częścią wspomnianej strategii było utworzenie serwisu MusicaleLondyn.pl. W 2010 r. firma Ticmate uruchomiła nowe serwisy sprzedaży biletów na inne imprezy niż musicale, np. mecze piłkarskie czy imprezy sportowe. W zarządzie firmy obok Marcusa Moeschlina zasiadają Ole Oftedal i Jan Friedman. Obaj posiadają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami i zajmowali podobne stanowiska w branży turystycznej, mediach i w handlu.