Kontakt

Należy kliknąć odpowiedni temat.

Rezerwacje

Najprostszym, najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem na zdobycie biletów jest rezerwacja za pośrednictwem naszego serwisu. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów zachęcamy do skontaktowania się z naszym centrum obsługi klienta w Kopenhadze pod numerem +48 22 397 91 68 (doradca posługuje się językiem angielskim). Chcemy jednak podkreślić, że rezerwacje i opłaty za bilety należy realizować online. Nie można zamawiać wejściówek telefonicznie, ponieważ nie akceptujemy płatności przez telefon ze względu na kwestie bezpieczeństwa transakcji. Wszelkie pytania można również przesłać pocztą elektroniczną, wypełniając formularz na tej stronie. Doradca klienta postara się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.

Nie otrzymałeś swojego biletu elektronicznego? Napisz swój adres e-mail i numer rezerwacji, a wyślemy go ponownie:

Anulowanie biletów

Generalnie nie można wymienić, zwrócić ani anulować zarezerwowanych i potwierdzonych biletów na mecze rozgrywane w Barcelonie. Informujemy o tym z wyprzedzeniem, na początku procesu rezerwacji, a klienci przyjmują to do wiadomości, akceptując warunki korzystania z serwisu.

Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby pomóc klientom, którzy nie mogą skorzystać z zakupionych biletów. W przypadku konieczności anulowania rezerwacji należy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, podając numer rezerwacji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby anulować rezerwację lub ewentualnie odsprzedać bilety innym klientom. Nic nie możemy obiecać, ale zawsze postaramy się pomóc.

Jeśli uda się uzyskać zwrot kosztów zakupu biletów lub odsprzedać je, musimy uzyskać potwierdzenie z klubu i naszej agencji w Barcelonie. Następnie musimy otrzymać notę kredytową od naszej agencji. Cała procedura trwa dość długo i często nie wiadomo, czy bilety zostały sprzedane, a koszty zakupu zwrócone. Informacja taka może być dostępna nawet 1-2 tygodnie po meczu. Jeśli uda się odsprzedać bilety lub uzyskać zwrot kosztów zakupu, potrącona zostanie opłata za anulowanie rezerwacji. Zazwyczaj kwota ta nie przekracza 40 PLN za bilet!

Ubezpieczenie rezygnacji

Na PilkaBarcelona.pl można zakupić ubezpieczenie rezygnacji na swoje bilety. W razie niefortunnej sytuacji będzie można odzyskać wpłacone pieniądze.

Koszty:
Ubezpieczenie rezygnacji to koszt wynoszący 10% sumy zakupu, co najmniej 35 SEK (ok. 18 PLN)

W ramach ubezpieczenia
Zostaną zwrócone całkowite koszty, bez nadwyżki, jeśli osoba zamawiająca bilety, członek jej najbliższej rodziny (współmałżonek, współmałżonka, dziecko, rodzeństwo czy rodzice) lub osoba która miała z nią podróżować poważnie zachoruje, będzie miała wypadek bądź umrze.

Zamówienie ubezpieczenia rezygnacji
Ubezpieczenie rezygnacji zamawia się w tym samym czasie co bilety. Ubezpieczenie jest ważne od momentu zarezerwowania i dokonania wpłaty. Uwaga! Koszty ubezpieczenia rezygnacji nie podlegają zwrotowi w razie ewentualnego anulowania biletów.

Zgłoszenie rezygnacji
Następuje poprzez wysłania maila na adres:helpdesk@ticmate.com przed wydarzeniem, na które zostały zakupione bilety, inaczej ubezpieczenie nie obowiązuje.

Zaświadczenie od lekarza
Bez zaświadczenia od lekarza nie możemy wypłacić pieniędzy. Najpóźniej na dwa tygodnie po wydarzeniu będziemy potrzebować zaświadczenia wraz z kopią potwierdzenia Państwa rezerwacji. Na zaświadczeniu widoczne muszą być nazwisko lekarza i numer telefonu.
Należy je wysłać na adres:
PilkaBarcelona.pl / Ticmate AB
Nygränd 10, 1tr
111 30 Stockholm

Jeśli inna osoba, niż zamawiający, dokonuje rezygnacji
W przypadku, gdy rezygnacji dokonuje osoba, z którą zamawiający miał podróżować, będziemy potrzebować poza zaświadczeniem od lekarza także dowodu na to, że mieli Państwo razem podróżować. Może to być np. kopia rezerwacji lotu czy hotelu.

Ubezpieczenie nie obowiązuje
Jeśli zapomnieli Państwo zabrać ze sobą potwierdzenia rezerwacji do Barcelona
Jeśli doszło do opóźnień podczas przejazdów, zostały one odwołane lub wystąpiły prace remontowe, które uniemożliwiły wykorzystanie przez Państwa biletów na przejazd.
Jeśli przegapili Państwo lot.

Nie można wykupić ubezpieczenia rezygnacji dla rezerwacji grupowych, tzn. dla grup powyżej ośmiu osób.

Twój adres e-mail *
Twój nazwisko *
Numer telefonu *
Numer rezerwacji *

Kopia została wysłana na podany adres e-mail

PilkaBarcelona.pl powered by Ticmate

PilkaBarcelona.pl
Telefon: +48 22 397 91 68

Ticmate AB ®
Krukmakargatan 50, 1tr
SE-111 30 Sztokholm, Szwecja
Nr ewid. 556710-6017

e-mail e-mail 22 397 91 68 22 397 91 68
22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk