Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na mecze klubu FC Barcelona

Witamy w serwisie PilkaBarcelona.pl! Przeznaczony jest on dla kibiców, którzy pragną kupić bilety na mecze klubów FC Barcelona i RCD Espanyol. Kibicuj swojej ulubionej drużynie na stadionach Camp Nou i Cornellá w trakcie meczów La Liga, zmagań pucharowych lub pojedynków europejskich. Serwis pozwala rezerwować bilety na spotkania klubów FC Barcelona i RCD Espanyol w szybki i bezpieczny sposób, a do tego bez wychodzenia z domu!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne kategorie

FC Barcelona

Klub FC Barcelona został założony w 1899 roku przez legendę futbolu Joana Gampera. Każdego roku klub FC Barcelona składa hołd Joanowi Gamperowi, organizując turniej piłkarski jego imienia, będący prologiem do rozpoczynającego się sezonu La Liga. Bilety na ten turniej można oczywiście zarezerwować w naszym serwisie. Stadion klubu FC Barcelona to słynny Camp Nou, zbudowany w 1957 roku. Zastąpił on stary stadion, który był po prostu zbyt mały, aby pomieścić coraz większą liczbę kibiców. W pewnym momencie stadion mógł pomieścić ponad 100 000 widzów, ale przepisy FIFA ograniczyły tę liczbę do „zaledwie” 96 000. W ciągu wielu lat klub FC Barcelona zdobył wiele trofeów, w tym 2-krotnie puchar Ligi Mistrzów, 19-krotnie mistrzostwo Hiszpanii oraz co najmniej 24-krotnie puchar Hiszpanii. Drużyna klubu FC Barcelona woli przegrać mecz niż zaprezentować nudny, pozbawiony polotu futbol. Z tego właśnie powodu w FC Barcelonie grało I NADAL gra wielu najlepszych na świecie piłkarzy. Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że jeśli ktoś miałby zobaczyć tylko jeden mecz w swoim życiu, powinien być to mecz na stadionie Camp Nou. Kibicowanie drużynie FC Barcelona na stadionie Camp Nou to po prostu niezapomniane przeżycie!

Działalność charytatywna

FC Barcelona

Na tej stronie można zapoznać się z terminarzem meczów klubu FC Barcelona na stadionie Camp Nou w bieżącym sezonie. W naszym serwisie można kupić bilety na wszystkie poniższe mecze FC Barcelony w ramach rozgrywek La Liga, Pucharu Hiszpanii i Ligi Mistrzów.

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 21 (21)