Warunki korzystania

Po dokonaniu rezerwacji i zakupieniu biletów nie można ich wymienić, zwrócić ani anulować. Po zarezerwowaniu miejsc należy wydrukować kopię potwierdzenia rezerwacji, która zostanie wysłana na adres e-mail kibica. Dokument należy pokazać w agencji w Barcelonie celem odbioru oryginalnych biletów.

Bilety

Bilety należy odebrać w naszej agencji, która zlokalizowana jest w centrum Barcelony PRZED udaniem się na stadion piłkarski. Adres agencji, godziny jej otwarcia i inne niezbędne informacje podane są zarówno na potwierdzeniu rezerwacji, przesłanym na adres e-mail kibica, jak i na naszej stronie internetowej w sekcji KONTAKT. Uwaga: Godziny otwarcia agencji klubów FC Barcelona i RCD Espanyol różnią się.

Data meczu

Dokładna data i godzina spotkania zostaną potwierdzone na 4 do 7 dni przed jego rozpoczęciem. Mecze weekendowe rozgrywane są w soboty i niedziele, rzadko w poniedziałki, podczas gdy mecze tygodniowe odbywają się zawsze we wtorek, środę lub czwartek. Również godzina rozpoczęcia zostanie potwierdzona na 4 do 7 dni przed meczem, jednak zazwyczaj ma ono miejsce między godz.15:00 a 22:00. Należy uwzględnić powyższe zmienne daty i godziny, planując swój pobyt w Barcelonie, gdyż bilety na mecze piłki nożnej w Barcelonie nie podlegają zwrotowi i nie mogą być anulowane bez względu na okoliczności. Nie będziemy się z Tobą kontaktować w celu potwierdzenia daty i godziny, jednak dołożymy wszelkich starań, aby umieścić stosowną informację na naszej stronie tak szybko, jak tylko ją otrzymamy. Ticmate nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w harmonogramie, mecze przełożone lub odwołane na skutek zaistnienia siły wyższej, której ani klub, ani my nie mogliśmy przewidzieć czy jakkolwiek jej zapobiec w momencie, kiedy rezerwowałeś bilety lub płaciłeś za nie na którejkolwiek ze stron Ticmate. Obejmuje to naruszenie warunków umowy, wszelkiego rodzaju strajki, warunki pogodowe, itp. Ticmate nie ponosi również odpowiedzialności za decyzje podjęte przez klub czy władze, które mogą skutkować wystąpieniem pomyłek, zmian harmonogramu, przełożenia lub odwołania meczów!

Miejsca na stadionie

Osoby, które kupiły bilet na mecz, są zawsze umieszczane na trybunie kibiców gospodarza spotkania i/lub na trybunie neutralnej. Z tego powodu pod żadnym pozorem nie wolno zabierać ze sobą koszulek, szalików, czapek ani innych przedmiotów w kolorach drużyny przyjezdnej i oznaczonych jej logo. Okazywanie współczucia lub kibicowanie drużynom przyjezdnym jest zabronione. Więcej informacji o miejscach na stadionie można znaleźć w sekcji FAQ – Najczęściej zadawane pytania. Jeżeli zarezerwujesz więcej niż 3 miejsca, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że będą one obok siebie. Mogą być podzielone na mniejsze grupy typu: 2+2, 2+3, 3+3, 2+2+3 itd. Możesz mieć jednak pewność, że nigdy nie otrzymasz osobnych pojedynczych miejsc. Zawsze otrzymasz miejscówki obok siebie, naprzeciw siebie lub po przekątnej, jeśli rezerwacja zostanie dokonana wspólnie. Przeczytaj więcej w sekcji „Unikamy osobnych miejsc”: FAQ!

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących rezerwacji biletów na naszej stronie internetowej zachęcamy do zapoznania się z sekcją FAQ .

Ceny i opłaty za rezerwację

Cena biletu zakupionego na naszej stronie internetowej zawiera opłatę za rezerwację należną klubowi, naszemu lokalnemu agentowi i nam. Więcej informacji o cenach i opłatach za rezerwację można znaleźć w sekcji FAQ.

Zakup biletów za pośrednictwem tego systemu oznacza akceptację i obowiązek przestrzegania warunków określonych powyżej.

Warunki korzystania, PilkaBarcelona.pl

 

22 397 91 68 22 397 91 68 e-mail e-mail
Koszyk